Kontakt z nami : +48 692175242

Archiwa

Cieszyn, dom kupię.

W z 0 Comments

Dla zdecydowanego klienta poszukujemy domu w Cieszynie w dobrej lokalizacji – blisko szkoła podstawowa lub dobry do niej dojazd. Dom z minimum 5 pokojami, w dobrym stanie na działce min. 1000 m2. Cena i warunki do uzgodnienia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Więcej

Kupię sanatorium, lokalizacja – cała Polska

W z 0 Comments

Kupię sanatorium. Dla zdecydowanego Klienta poszukuję obiektu sanatoryjnego na minimum 100 miejsc położonego tylko w miejscowości uzdrowiskowej. Preferowany obiekt czynny, w dobrym stanie ale oferta obiektu z możliwością przeznaczenia i użytkowania takiego obiektu na sanatorium także zostanie rozpatrzona. Lokalizacja : cała Polska. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.

Więcej

Cieszyn, poszukujemy dla klienta mieszkania w centrum

W z 0 Comments

Dla klienta poszukuję dużego mieszkania >100m2 w kamienicy w centrum Cieszyna. Budynek Typ budynku kamienica Mieszkanie Forma własności własność Powierzchnia od 100 do 120 m2 Liczba pokoi 4 lub 5 pokoi Mieszkanie w dobrym stanie z minimum 4 pokojami. Płatność gotówką. Szczegóły w naszej Kancelarii. Ofertę można przesłać na e-mail hanget@op.pl

Więcej

Cieszyn, kupię mieszkanie

W z 0 Comments

Dla zdecydowanych klientów poszukujemy mieszkań w bloku na osiedlach : Liburnia, Piastowskie, ZOR, Banotówka. Mieszkania typu M-4 o powierzchni od 55m2 z balkonem. Preferowane piętro 1-3. Cena i warunki do uzgodnienia. Szczegóły w naszej Kancelarii.

Więcej

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki